top of page

Святкування 70 річного ювілею Об'єднання Українок Бельгії

В Бруселі 3.11.2018

 

У цьому році Об’єднання українок Бельгії відзначає 70 років своєї діяльності.
Привітати членкинь організації під час урочистих заходів 3 листопада 2018 р. у м. Брюссель приїхали українці з усіх куточків Бельгії, а також Німеччини і Люксембургу.
Особливу шану учасники заходу віддали найстаршим представницям організації, а також вшанували пам’ять тих, хто стояв на початку створення ОУБ і доклав багато зусиль для того, щоб розповісти бельгійцям про Україну та її народ, який бореться за свою власну незалежну країну.
Велику вдячність та повагу українкам Бельгії за ïхню діяльність із захисту національних інтересів України в Бельгії та значну волонтерську роботу, висловив Посол М.Точицький, який також зачитав привітання ОУБ з нагоди ювілею від імені заступника Міністра закордонних справ України В.Боднара.

Разом – сила

21 квітня 2018 року у приміщенні ТУБ відбулася презентація української організації «Об’єднання українок Бельгії». ОУБ допомагає важкохворим дітям та сиротам в Україні та є організатором гуманітарної допомоги інвалідам та пораненим військовим-учасникам АТО. Від часу створення організації – 1948 року – її членкині докладають зусиль для збереження національної ідентичності, культурної спадщини українського народу, організовуючи культурні заходи, маніфестації, фестивалі.

Дуже дякуємо всім хто прийшов сьогодні поцікавитися історією та діяльністю нашої Організації Украінок Бельгіі.

Разом – сила

Великодню суботу Об'єднання Українок Бельгії разом з громадою привітали з святом Воскресіння Христа. трьох захисників України, які приїхали лікуватися до Бельгії, та трьох українських дітей, які знаходяться у Брюсселі задля пересадки печінки.

Об'єднання Українок Бельгії приготувало великодні пакунки з пасками та яйцями (звичайними і, як прийнято у Бельгії, шоколадними), ковбаски, сир та сало (дякую Роман 😀), бельгійський шоколад, фрукти, домашній пиріг, іграшки дітям та по 150€ кожному захиснику (з центральної каси ОУБ, з осередку ОУБ у Льєжі та Едельвейс з Антверпену (дякую Lyuda).

Фотозвіт. Діти загиблих воїнів АТО отримали подарунки від ОУБ .

Нехай новий 2018 рік принесе нам всім добробут, мир, спокій, гармонію, взаєморозуміння і єдність ! Миру і процвітання Україні !

Прийшов час підвести підсумки нашого благодійного вечора 16 грудня.
Всього зібрано 2.266 Євро, з них 995 Євро пожерв.
Насамперед хочемо подякувати всім, хто нам довіряє.
Саме завдяки вашій довірі ми змогли допомагати спочатку - майданівцям, потім - військовим на фронті, пізніше важко пораненим, а зараз зробити подарунки дітям героїв.
Завдяки вам, всім нам - і тим, хто підтримав фінансово, і тим хто готував цей захід та був причетним до його успішного проведення, 70 діток-си...ріт воїнів АТО з незаможних родин по всій Україні, від Луганської до Львівської області, отримають різдвяні подарунки, а головне, дізнаються, що про них знають і пам'ятають за багато сотень кілометрів.
З повагою та вдячністю, ваше Об'єднання Українок Бельгії.

Сьогодні від Об'єднання Українок Бельгіі ми привітали 6 українських дітей, які приїхали до Бельгії на трансплантацію печінки, з днем святого Миколая.
Вони отримали іграшки, фрукти, традиційний бельгійський спекюлос та книжки

bottom of page