ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНОК БЕЛЬГІЇ оголошує про свою чергову акцію

                      Допомога фронту та пораненим

Об’єднання Українок Бельгії допомагає українським військовим (закупівля теплих спальних мішків, зимового одягу та взуття, оптичних пристроїв) та пораненим (лікування та протезування).

Якщо ви бажаєте долучитися до наших акцій, кошти можуть бути перераховані на рахунок організації : BE74 0001 6466 7907, BIC : BPOTBEB1 з поміткою "front" для допомоги фронту чи "poraneni" для допомоги пораненим.

 

Від початку подій на Майдані ОУБ перерахувало в Україну на різні потреби більше 24.802 Євро. Фінансовий звіт нижче.

 

ОУБ заснована у 1948 році у Брюсселі і має за мету всебічно допомогати Україні, зберігати культурну спадщину українського народу, дбати про збереження української ідентичностi. Більше інформаціі про нас та про наші акціі на сайті https://sites.google.com/site/organizaciaoub та на нашій сторінці в Facebook www.facebook.com/groups/oub.belgium Контакти: http://www.o-u-b.com

Ми працюємо не для подяк і грамот, але все-таки, як приємно !
Дякую, хлопці. Слава Україні !    

 

PS: Поки що тільки фото. Оригінал теж обіцяли передати і зробити фотозвіт. Сподіваюся, що й у вас підніметься настрій .              

Медики Біловодської районної лікарні Харківської області дякують всім, хто допоміг придбати обладнання (спочатку мова йшла про пересувний рентген-апарат, але вистачило на більше). Допомога ОУБ - 1000 Євро.
Слава Україні

Група волонтерів Help Army про нас:   

 

Перегляд теми - 09.08.14 Об’єднання Українок в Бельгії | Помоги Армии   

Від Українців Бельгії Різдвяні побажання і подарунок для постраждалих українських військових зони АТО, які лікуються в військовій лікарні

Подяка від волонтерської сотні Львова

 

Подяка від волонтерської сотні Львова, а також від наших бійців за подаруночки приготовані дітьми з Бельгії та передані через Об'єднання Українок Бельгії до дня св. Миколая. Україна таки єдина, не дивлячись на відстані і обставини))

 

Дорогі наші воїни-захисники!

Вітаємо вас з наступаючими святами Різдва Христового і Нового року. Від усієї душі хочемо побажати швидкого одужання. Одужуйте якнайшвидше і ставайте знову до бою, ведіть за собою всіх нас. Бо ви являєтесь нашим дороговказом. Ви є найбільшою цінністю нашої нації. Ви, хто став на захист України з гарячим серцем, і тільки з ним, без жодної зброї. Ви, хто ризикував своїм життям, своїм здоров"ям, щоб на нашій землі був мир. Ваш подвиг назавжди закарбований в наших серцях. І, якщо десь в високих державних кабінетах забувають про вас за "своїми" проблемами, то ми пам"ятаємо про вас, ми - простий український народ. І готові в любу хвилину допомогати вам.

Відкиньте сумніви, відженіть відчай, ні в якому разі не думайте, що ви нікому не потрібні. Запам"ятайте: ви - найкращі представники нашого народу. Ви, кожен окремо, заслуговуєте на найвищі відзнаки. Ваша мужність, бажання вижити і боротись з ворогом далі, спонукають і нас ще більше і більше працювати, щоб допомогти Україні. Пам"ятайте, яких би ви поранень не зазнали, ви - найкращі, найцінніші. Ваші мужні серця, ваш патріотизм дають силу всім нам боротись далі і вселяють віру в перемогу.

Низький уклін вам і море вдячності.

Надя Сеничак, Голова - Об'єднання українок Бельгії - Антверпен

                

20.09.2014

                                                        Український вечір - У Вамі   

 

Велика подяка всім, хто знайшов час і можливість взяти участь у нашому вечорі 20 вересня у Вамі.

Ми зібрали 1.082 євро і 126 грн. (добровільні пожертви, продаж футболок, віночків, вареників і голубців).
З них
500 євро відразу передали на допомогу мобілізованим хлопцям Богородчанського р-ну. Івано-Франківської області, що служать в 24 механізовоній бригаді. На 339 євро закупили одягу, взуття і т.ін. на розпродажі у військовій частині в Іпрі. 150 Євро пішло на бинти Селокс і 100 Євро на лікування львівського десантника Сергія З.

Невеличкий конкретний приклад того, на що ідуть ваші пожертви. Щиро дякуємо вам за довіру і допомогу.
 

Слава Україні !